Hocam iyi günler diliyorum biz yıllar önce size eşim için muayeneye geliyordur İtalya hastanesine çok nadir görülen bir hastalık geçiriyordu eşim sizin tesişiniz bize yol göstermişti. Pıyoderma gastronozm denen bi hastalıktı. Mene bölgesinde idi sizin bize verdiğiniz tedavi şekli ve moral motivasyon ve Allahın sayesinde şu anda çok iyi durumdayız hep size bi teşekkür etme ihtiyacı duydum bugüne nasipmiş Allah sizden razı olsun hocam.
Mehmet E.
Ben Zerrin İzmirlioğlu meme kanseri hastasıyım demeyeceğim, hastasıydım diyeceğim, çünkü benim doktorum Dr. Cem Yılmaz, mesleki olarak, insan olarak, biz hastaları olarak bir mükâfattır. Dolu dolu başarılar olsun
Zerrin İ.
Hastanelerde kanser hastalarına psikolojik destek için birimler vardır. Ama biz Cem Bey olduğu buna hiç bir zaman ihtiyaç duymadık. Bırakın desteği ben nerede ise hasta olup da Cem Bey gibi bir insanla, bir doktorla tanıştığıma mutluydum. Çok özel bir insan. Dokunduğu insanda iz bırakan süper birisi. Tıp’a kazandırılmış doktor.
Ayşe K.
Sayın doktorum Cem Yılmaz diye başlamak isterdim ama Cem Yılmaz asla doktorum olmadı ve ben hastalanmadım. Böyle muhteşem bir kişi olabilir mi? iyileştirmek değil yalnız, her konu da yanımızda olan, mesleğinde asla tartışılmayacak kadar bilgili ve muhteşem olan doktorum, psikoloğum, canım kardeşim, dostum. Daha söylenecek çok şey var ama yazılar yetmez. Allah yolunu açık etsin. Sen çok yaşa. Beni hayata döndürdün. Kocaman teşekkürler.
Mine G.
Şimdiye kadar gitmiş olduğum hekimlerin içinde beni en çok şaşırtanı Cem Yılmaz’dır. Neden mi? şöyle açıklayayım, Anlatılması gereken her şeyi siz sormadan tatlı diliyle teker teker izah etmesi, olması gerekenden fazla tetkiklerle sizi maddi ve manevi yormaması, moral ve bilgi dolu tavsiyelerle rahatlatması, muayene sonrası dahi yakın ilgi, kuvvetli teşhisleri. o benim doktorumsa bana bir şey olmaz hissi uyandırmıştı. Onu tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.
Riva Mizrahi A.
Hayatıma güzel bir tesadüfle giren, girdiği içinde her zaman Allah’a şükrettiğim sevgili doktorum, dostum, kardeşim, alışageldiğimiz doktor hasta ilişkisini yerle bir edip, Her bir hastasına değer veren, özel hissettiren, güler yüzlü, pamuk kalpli güzel insan. Başarılarını her daim gururla izliyorum. Azmin mesleğine olan aşkın, idealistliğin, titizliğin, inancın, insanlara olan sevgin ve kocaman yüreğinle daha nicelerine imzanı atacağını biliyorum. Ve ben gururla her zaman, her yerde yanında olacağım.
Dilek C.
Dr. Cem Yılmaz benim için doktordan öte kardeşim, ailem için pozitif enerji kaynağı. O öyle bir insandır ki meme kanserini sanki gribe yakalanmışım gibi sevdirdi savaşma gücünü aşıladı bilgisiyle benimle ilgili en doğru kararı verdi, gece gündüz demeden her yerde yanımda oldu onunla ilgili duygularım kelimelere sığmaz ailesi, ekibi kalplere sığmayan bir dostluk örneğidir iyi ki var iyi ki onu tanımışım.
Özlem A.
Sevgili Doktorum Cem Yılmaza’ hitaben; Yaşamış olduğum kanser tedavimde ve ameliyatlarımda, bana her zaman destek olmanız, doktorluğunuzun yanı sıra birde psikolog gibi yaklaşmanız hastalarınıza vermiş olduğunuz güç, cesaret, umut kanser kelimesini bile, bize korkutmadan sevdirebilmeniz, bizimle bir aile olmanız, gerçekten yaşam kalitemi daha fazla arttırdı. Şimdi benim canımı kimse eskisi gibi acıtamaz ve üzemez. Şimdi hayat ve yaşam benim için daha değerli, çünkü benim çok değer verdiğim bir doktorum var. Adı Cem Yılmaz… 🙂
Meral K.
7 Mayıs 2012 yılında siz değerli Doktorum, Kardeşimle meme muayenesi için tanıştım. Küçücük pembe bir kağıda “Tümör özellikleri bu çıkacak, bu senin hayat biletin, sakla. Patoloji raporu çıkınca aç” dediniz. Açtım, sanki patolojiyi siz yapmış gibi bir sonuç geldi. Korkma başaracaksın, üstesinden geleceksin, 6 aylık bir süreç geçecek, panik yok dediniz. Unutmadım! Mesleki tecrübenize 27 yıldır görev yapan bir Hemşire olarak hayran oldum, saygı duydum… Kendinizden emin tavrınızla bana ve eşime verdiğiniz güvenle tedavimi oldum. Minnettarım… Allah her zaman yar ve yardımcınız olsun… Rabbim Meme Kanseri teşhisi konmuş veya henüz konma aşamasında olan her bayanı sizinle bir şekilde karşılaştırmayı nasip etsin…
Lilgün C. Ç.
Annemin hastalığı vesilesiyle; tanıştığımız ilk andan itibaren, güleryüzü, dost sıcaklığı ve pozitifliği sayesinde önce bizi yaşam enerjisiyle dolduran, sonrasında büyük bir özen ve başarıyla ameliyatını gerçekleştirip sağlığına kavuşturan, Meme Cerrahisi alanında bilgi ve becerisi tartışılmaz canımız doktorumuz sevgili Cem Yılmaz’a sonsuz teşekkürler ediyor, minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz Siz bize bir ödülsünüz doktorum, iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanıdık. Yolunuz aydınlık olsun.
Nil Ç.